![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/06/i.webp)
Виробничу практику учні училища проходять на підприємствах міста Полтави та області. Крім того, ми маємо багаторічний досвід праці у літній період на базах спортивно-оздоровчих таборів та базах відпочинку, а також дитячих оздоровчих таборів на берегах Чорного і Азовського морів.
Ми маємо навчальний ресторан, кафе-майстерню,де учні також проходять виробничу практику.
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/06/DSC00969-1.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/06/DSCN0998-1.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/06/DSC6576.jpg)
36034, Україна, м. Полтава, вул. Курчатова, 1
телефон: (0532) 66-70-77; факс: (0532) 66-86-08
e-mail: polt.vpu@ukr.net
e-mail: polt.vpu@ukr.net