Державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги»

Кабінет №321 «Технології виробництва кулінарної продукції та борошняних кондитерських виробів»

Завідувач: Галина ФІЩУК

В кабінеті  проводиться професійно-теоретична підготовка з професій «Кухар», «Кондитер».

Макети тортів, рецепти сучасної кухні зустрінуть вас в цьому кабінеті. Комплекти наочних посібників по оформленню страв, кондитерських виробів є в достатній кількості.

Особлива роль відводиться технічному оснащенню кабінету.

Ефективність процесу навчання підвищується завдяки використанню комп’ютера, наявності засобів демонстрації навчального матеріалу, приєднання до мережі Інтернет та локальної училищної мережі. Робота з різними навчальними програмами дозволяє не тільки тренувати пам’ять, але і значно підвищувати рівень володіння професійними знаннями.

Робоче місце викладача оснащене столом з місцем для офісної апаратури і комп’ютера. Все це дозволяє готувати матеріали до уроку, демонструвати їх на екрані або моніторі,роздруковувати роздатковий матеріал, запрошувати до комп’ютера здобувачів освіти  під час уроку і давати їм індивідуальне завдання, надавати здобувачам освіти можливість провести свій мультимедіа виступ тощо. Викладачем використовуються  цифрові технології, методи і прийоми для підвищення рівня знань, прискорення і поліпшення подачі матеріалу, активізації навчання.  Оснащення кабінету  відповідає вимогам навчальних планів та програм для підготовки робітників відповідної кваліфікації.