Ви маєте змогу ознайомитися з роботою нашої бібліотеки,

її напрацюваннями та  перспективами!

Т. Шевченко – гордість нації, символ України

 В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря

   Всіх любителів безсмертного Тарасового слова запросила до бібліотеки бібліотекар Юхно Л.П. 8 березня 2023 року. Метою зустрічі з учнями групи №118  є пізнання підростаючим поколінням постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості, виховання любові до рідного краю, пробудження національної самосвідомості, патріотичне виховання і розвиток почуття гордості за свій народ, Батьківщину.

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

«Небесна Сотня — перші герої російсько-української війни”

Боротьба за європейське майбутнє в Україні триває вже 9 років. 

Сьогодні, як жодного року до того, ми бачимо справжню ціну свободи та незалежності, коли тисячі наших військових боронять державу від російського окупанта.

   « Сьогодні ми вшановуємо героїв, які віддали своє життя за Україну й українців у час Революції Гідності, – Героїв Небесної Сотні. Людей різного віку та професій, різних регіонів, але однакових і справжніх цінностей»,- звернулася бібліотекар до учнів під час перегляду відео «Гіркої пам’яті ковток» та огляду матеріалів з  тематичної книжкової виставки- реквієм. 

« З давнини до сучасності  українська кухня»

  Саме під такою назвою презентувала бібліотекар книжкову виставку гостям нашого навчального закладу, зокрема Міністру освіти і науки України Сергій Шкарлет, начальнику  Полтавської обласної військової адміністрації Дмитру Луніну,  начальниці відділу вищої, професійно – технічної, виховної роботи, науки та інновацій Департаменту освіти і науки та іншим.

     Представлена література допоможе здобувачам закладу в освітньому  процесі.

День Соборності України

   Шановні користувачі бібліотеки, пропоную переглянути документальний фільм ВО “Свобода”. “Свято Злуки. Політика пам’яті”. Особливий …

Бібліотекар до цієї знаменної дати підготувала для вас історичний екскурс: «Час історичного вибору» та тематичну  книжкову виставку: «І обнялися береги одного, вічного народу!»

Твої ми діти, Україно

   Саме під такою назвою відбулася зустріч бібліотекаря з користувачами бібліотеки, під час якої були презентовані нові книги, зі сторінок яких постають творці історії нашої країни – відчайдушні герої, незламні воїни, талановиті творці, видатні політичні діячі.

   Запрошую до бібліотеки, де книги чекають на вас! Докладніше, які саме, ознайомтеся в рубриці «Новинки літератури».

Уклін усім, хто край свій боронить і захищає наші права

     Сьогодні Україна, як і весь світ, зіштовхнулася з особливою жорстокістю та неповагою до прав людини через численні терористичні акти та військові конфлікти по всьому світу. Тому суспільство має згуртуватися для досягнення спільної мети – захисту прав людини та створення сприятливих та безпечних умов життя в усьому світі.  

Читати далі

«Невтомний шукач свободи і щастя»

(300 років від дня народження Г. Сковороди)

    В основі задуму виставки – візуалізувати духовну спадщину філософа, спонукати відвідувачів бібліотеки замислитись над глибиною його думки, озброїтись сковородинівською мудрістю, яка б полегшила сприйняття викликів воєнного часу.    

    Сподіваюсь, що філософська мудрість Григорія Сковороди в умовах війни, допоможе відвідувачам виставки віднайти душевну рівновагу та віру в перемогу добра над злом.   

Читати далі

Я мову рідну збережу й вінок їй виплету на славу.

Сьогодні, 9 листопада ми  відзначаємо День української писемності та мови.     
Під час війни як ніколи стало зрозуміло: мова — також наша зброя. Українська – це мова свободи й волі, а також могутня зброя українського народу в боротьбі за незалежність і перемогу. «Сьогодні ми маємо чудову нагоду освідчитись у любові до рідної української мови і вкотре належно вшанувати її. Бо українська – це мова свободи й волі, могутня зброя українського народу в боротьбі за нашу незалежність і Перемогу”, – наголосив Зеленський. Саме про це і говорила бібліотекар Л. Юхно з учнями групи №112 під час  бібліотечного анонсу: « День української писемності та мови: вшануймо мову» та огляду книг з   книжкової тематичної  виставки. 
У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи
Саме під таким гаслом та з непохитною вірою у перемогу України і усвідомленням руйнівних наслідків війни бібліотекарем навчального закладу Л. Юхно  була проведена низка заходів військово – патріотичної тематики під час  обласної  декади бібліотеки, зокрема: бібліотечний анонс: «Цінність. Гідність. Свобода», алея Слави: «І тим, хто нині з автоматом береже і захищає  рідну неньку – Україну й велику всю родину присвячується», година державності: «Все буде Україна!», урок мужності та патріотизму:  «Ім’я землі моєї Україна» та інші.  У заходах мали змогу взяти участь різні учнівські групи, зокрема, 113, 114, 105,212,214 та всі бажаючі користувачі бібліотеки. 

 

Віртуальна екскурсія: « Музей української поетеси Лесі Українки

у с. Колодяжному»

Цей захід ля учнів  групи 214 провела 23 лютого завідувачка бібліотекою Л. Юхно.

Читати далі