Державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги»

Кабінет №218 “Організації виробництва та обслуговування”

Завідувач: Аліна БИБА

Завідувач: викладач Аліна БИБА

В кабінеті «Організації виробництва та обслуговування» проводиться  професійно-технічна підготовка з професій :

  • кухар;
  • офіціант;
  • майстер ресторанного обслуговування;
  • фаховий молодший бакалавр.

Площа кабінету становить 65,5 кв.м. Кабінет має природнє освітлення.

Особлива роль відводиться технічному оснащенню кабінету. Ефективність процесу навчання підвищує використання комп’ютера. Робота з різними навчальними програмами дозволяє не тільки тренувати пам’ять, але і значно підвищувати рівень володіння професійними знаннями.

Робоче місце викладача оснащене столом з місцем для ноутбуку. Все це дозволяє готувати матеріал до уроку для демонстрації на екрані або моніторі, для роздруківки роздаткового матеріалу, запрошувати до ноутбуку здобувачів освіти, під час уроку і давати їм інтерактивні завдання, виводити потрібну інформацію на екран. Використовуються  мультимедійні технології, методи і прийоми для підвищення рівня знань, прискорення і поліпшення подачі матеріалу, активізації навчання. Оснащення кабінету  відповідає вимогам навчальних планів та програм для підготовки відповідних фахівців. Кількість робочих місць для здобувачів освіти – 20.

   Технічне оснащення кабінету дає можливість здобувачам освіти працювати під час лабораторно – практичних занять.

Кабінет забезпечений необхідною наочністю з професій, стендами, зразками, макетами, натуральними зразками, технічними засобами навчання, що дозволяє забезпечувати виконання робочих навчальних планів та програм.

    При кабінеті працює предметний гурток.