Державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги»

Запобігання та виявлення корупції

Наказ про призначення уповноваженої особи із протидії корупції
Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції
Програма щодо запобігання та виявлення корупції
Графік прийому громадян адміністрацією

Повідом про корупцію

Шановні учасники освітнього процесу!

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське вище професійне училище ім. А. О. Чепіги» за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити одним з нижче зазначених каналів комунікації: 

1. У ДПТНЗ «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги» уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції, Якименко Ірині Олександрівні, за адресою: 36034, м. Полтава, вул. Курчатова, 15, з позначкою «Повідомлення про корупцію»; електронною поштою: yakymenkoirina@gmail.com; телефоном: +38(532)66-70-77; письмово за допомогою «Скриньки довіри», яка розміщена у фойє І поверху закладу освіти. 

Повідомлення може бути здійснене викривачем без зазначення авторства (анонімно). Усі повідомлення розглядаються уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» та Типового Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції.

2. На лінію довіри Міністерства освіти і науки України та електронною поштою на адресу: anticor@mon.gov.ua або за телефоном: +38 (044) 481-32-06, а також через офіційний веб-сайт МОН, шляхом заповнення спеціальної форми. Повідомлення підлягають розгляду за наявності наступних реквізитів: 

  • Прізвища, імені, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи. 
  • Тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції», яка може бути перевірена. 
  • Прізвища, імені, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автора повідомлення). 

Увага! 

Повідомлення завідомо неправдивої інформації тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.