Державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги»

До Дня захисників і захисниць України платформа пам’яті Меморіал ініціювала проведення акції вшанування загиблих воїнів у закладах освіти України.

Із 2014 року за свободу та незалежність України, за мирне небо та право жити на своїй землі віддали життя одинадцять випускників нашого училища.

У пам’ять про кожного з них, педагогічними працівниками спільно зі здобувачами освіти та рідними загиблих воїнів, було висаджено калинову алею Пам’яті.

Вічна пам’ять полеглим Захисникам України🙏🇺🇦

В Україні національно-патріотичне виховання є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку національної свідомості на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність), формування у громадян почуття патріотизму, поваги до Конституції і законів України, соціальної активності та відповідальності за доручені державні та громадські справи, готовності до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, сповідування європейських цінностей.

Національно-патріотичне виховання є важливим засобом громадянської освіти.

Утвердження поваги до державної мови, піднесення її престижу серед громадян є важливим аспектом формування й розвитку особистості та основою національно-патріотичного виховання.