Державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги»

Кабінет №324 «Хімії та основ стандартизації»

Завідувач: Ірина ГРИГОРЕНКО

Площа кабінету 65 кв. м., що дозволяє розставити меблі із додержанням санітарно-гігієнічних норм. Учнівські столи розставлені в три ряди. Відстань між столами в ряду – 0,6 м, між рядами столів – не менш 0,6 м,  від перших столів до передньої стіни – близько 2,6-2,7 м, найбільша відстань від останнього столу до  класної дошки -8,6м.

 На передній стіні кабінету розміщена класна дошка и частина постійної експозиції (Електрохімічний ряд напруг, ряд активності неметалів).

Вздовж задньої стіни встановлено комбінована секційна шафа для збереження навчального обладнання та тимчасових експозицій (Технічна творчість учнів; Професійне спрямування вивчення предмету; Готуємось до ЗНО; Цікава інформація).

Протилежна вікнам стіна використовується для постійних і тимчасових експозицій ( періодична система елементів, таблиця розчинності, ряд активності металів, куточок з техніки безпеки, куточок пожежної безпеки).

Лаборантське приміщення призначено для підготовки демонстраційних експериментів та інших видів занять, а також для зберігання учбового обладнання.

В лаборантській розміщена витяжна шафа для збереження реактивів, металевий сейф для збереження реактивів, аптечка швидкої допомоги.

Реактиви розташовані відповідно до вимог.

В лаборантській знаходиться щит управління електропостачанням.

 Біля входу в лаборантську розташований вогнегасник. В лаборантській розташована мийка.

Кабінет оснащено навчальним обладнанням: натуральні об’єкти (колекції, хімічні реактиви, матеріали); моделі кристалічних граток, моделі для складання структури різних речовин; прилади (демонстраційні та для самостійної роботи учнів); хімічний посуд (для демонстраційних та учнівських дослідів); друковані засоби (таблиці, портрети вчених, дидактичні матеріали); методична література для вчителя та учнів.

В кабінеті є повний комплект підручників для вивчення хімії за програмою рівня стандарту.

В кабінеті встановлено демонстраційний стіл, поверхня якого має спеціальне покриття.

В кабінеті встановлено витяжну шафу з природною вентиляцією.

В кабінеті передбачено достатня кількість методичної літератури для викладача, спеціальної літератури, програма вивчення хімії в ПТНЗ:

Кабінет оснащений комп’ютером.