Лабораторія продавців є навчальним кабінетом ДПТНЗ “ПОЛТАВСЬКЕ ВИШЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ІМ. А.О.ЧЕПІГИ”.

Вона знаходиться на другому поверсі майстерень. Кабінет оснащений навчальним обладнанням, інструментами та інструментарієм, необхідним для проведення уроків виробничого навчання.

В лабораторії проводять практичні заняття. А саме, виробниче навчання учні торгових груп: 103.115,215 і т.д. Учні навчаються проводити всі ТТП продлажу продовольчих товарів: приймання товарів. Зберігання. підготовка до продажу. продаж товарів. В лабораторії є як немеханічне обладнання (прилавки. Вітрини. Пристінні гірки). Так і механічне: вагове. холодильне, касове.ваговимірювальне обладнання . Є чудово оформлена надприлавочна  холодильна вітрина.

Кабінет просторий затишний .  Лабораторія представлена як продовольчим магазином., так і непродовольчим. Є вітрини з оформленням подарункових наборів, декоративною обв»язкою кондитерських коробок.

На пристінних гірках виставлені більшість продовольчих груп товарів Представлені різноманітні види викладок: шоколадки – гіркою.  Віялом, штопором., банки з кавою  – пірамідою та колоною і т.д.

У кабінеті вдало підібрана кольорова гама. Що сприяє творчій роботі учнів, сприяє кращому засвоєнню трудових професійних умінь та навичок.