Державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги»

Новини

Сучасні технології пошуку роботи

Важливим етапом у процесі пошуку роботи є співбесіда з роботодавцем, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особистісні та професійні якості – запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху.

21 лютого 2024 року  заступник директора з НР Наталія ГОНТАРЮК, для здобувачів освіти груп 3 курсу ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги”,  провела семінар на тему: «Сучасні технології пошуку роботи», яка ознайомила учнів із новітніми технологіями, корисними можливостями для пошуку роботи.

На завершення слухачі ділились враженнями, обговорювали головні сучасні технології, висловлювали свої думки та ділились досвідом.

У рамках діяльності Центру професійної кар’єри 13 лютого 2024 року для здобувачів освіти випускних груп ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги” було проведено заняття з елементами тренігу. У ході заняття розглядалися актуальні питання для вступників до вищих навчальних закладів та працевлаштування.

Методист Яна ВІТЕК та викладач Світлана ВІТКОВСЬКА ознайомили усіх присутніх із зразками написання мотиваційного листа та складання резюме. 

Здобувачі освіти мали змогу самостійно скласти вище згадані документи – це сприятиме представленню ними себе, як вмотивованої здібної та яскравої особистості, готової вступати до вищого навчального закладу або знайти бажане місце роботи.