Державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги»

Авторами книги «Життя на нулі» є волонтерка Ганна Теряник та учасник бойових дій на сході України Юрій Величко.     В  книзі – історії людей, які опинилися в зоні бойових дій. А передала книгу в бібліотеку Гагієва Світлана Василівна, військовослужбовець десантно – штурмового війська. Завітайте в бібліотеку, де книга чекає свого читача! 

Бюро літературних новинок:
«Україна: історія та сучасність»
Мета книг — показати Україну частиною великого й розмаїтого світу.
Продемонструвати єдність українців та стійкість ЗСУ разом з іншими силами оборони України та ціну опору — тисячі жертв серед цивільного населення, зруйновані долі мільйонів українців через втрату близьких, дому, колишнього життя.
Ці книги — нагадування світовому суспільству про те, що російсько-українська війна триває, а українці зі зброєю в руках захищають благополуччя Європи.
Я сподіваюся, що ці книги  зацікавлять  вас, як зацікавили учнів 108гр., 218гр. та ін. 2.10.23р.

 

Новинки 1 квартал 2023р

Ці навчальні посібники надруковано за фінансової, підтримки Європей­ського Союзу та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії.

«Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі»

Під таким девізом ми будемо відзначати  Всесвітній день охорони праці 2023р.

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну питання безпеки праці набуло нового значення.Про основні питання безпеки праці та здоров’я працівників під час трудової діяльності ви зможете дізнатися з нового підручника:

Чернявська В.О., Дуброва Н.Й. Основи безпечної праці.- Київ: ТОВ «ПРОПАПІР»,2023.-240с.

  У посібнику розглянуто різні види слюсарних, бляхарних складально-монтажних робіт, які виконують під час виготовленні бляхарних виробів. Наведено відомості про матеріали, інструменти, кріпильні деталі, пристосування та обладнання, що використовують для виконання бляхарних робxx

   Навчальний посібник адресований здобувачам професійної (професійно-технічної) освіти, буде корисним викладачам економічних дисциплін, а також тим, хто самостійно вивчає економіку і підприємництво пристосування та обладнання, що використовують для виконання бляхарних робіт.

 У навчальному посібнику розглянуто класифікацію електротехнічних матеріалів, їхні властивості та процеси виробництва.

  Навчальний посібник  допоможе учням, майбутнім молодим робітникам у раціональному виборі й застосуванні відповідних електротехнічних матеріалів у виробництві електричних машин, апаратів, приладів, адже матеріали відіграють велику роль у технічному прогресі.

Посібник «Пропозиції сценаріїв профорієнтаційних занять»       

Команда професійних консультантів зібрала посібник, що допоможе здобувачам освіти правильно орієнтуватися на ринку праці, усвідомлено приймати освітні та кар’єрні рішення. Її рекомендовано  також для уроків(пропонується 27 тем),  із класними  керівниками та вчителями, які займаються кар’єрним консультуванням.       Важливо!

До кожного сценарію або теми додається роздатковий матеріал, готовий до використання, а також посилання на додаткові джерела інформації, відео контент.

Журнал «Полтавська криниця» № 1-2 (7-8) 2021

Журнал «Полтавська криниця» Полтавської обласної організації.

Національної спілки письменників України.

Головний редактор Володимир Шкурупій.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Стрельцов і. Щоденник «Андерсена». – Харків: Фоліо,2018.-251с.- (Воєнні щоденники)

  Коли пишуть щоденник? Коли є що сказати, коли не можеш не говорити. І навіть коли говорити вже не можеш. Тому що тебе вже немає. Ти став янголом-охоронцем. Але душа, як і раніше, болить, – щоденник пишеться. І дитина дала тобі ім’я – «Андерсен». Хоч все розказане – зовсім не казка

Сорока Ю.В.100 важливих подій історії України/Юрій Сорока. – Харків: Фоліо, 2018.-205с.:іл.-(Справжня історія). 

    Ця книга є спробою об’єднати під однією обкладинкою найвагоміші моменти нашої історичної спадщини і продемонструвати, що, попри все, Україна пам’ятає своє минуле і має намір, враховуючи свій багатющий історичний досвід, будувати власне щасливе майбутнє.

Книгу “100 важливих подій історії України” можна вважати своєрідним довідником з історії України.

До ваших послуг книжковий світ, виданий у незалежній Україні

«До вас я маю особливу симпатію…» ” Листи Григорія Костюка до Олекси Ізарського. 1955—1995 / упорядкування, підготовка текстів до друку, вступна стаття, примітки, алфавітні покажчики імен і географічних назв О. П. Ротача. — Полтава : Дивосвіт, 2019. — 292 с. + 28 с. вкл.

Аничин Є.  Привіт із Полтави [Фото]: ілюстрований каталог поштових карток з видами міста та околиць. Частина1, 2 / Є. М. Аничин. -Полтава: TOB «АСМІ», 2019. – 180 с., іл