До ваших послуг книжковий світ, виданий у незалежній Україні

«До вас я маю особливу симпатію…» ” Листи Григорія Костюка до Олекси Ізарського. 1955—1995 / упорядкування, підготовка текстів до друку, вступна стаття, примітки, алфавітні покажчики імен і географічних назв О. П. Ротача. — Полтава : Дивосвіт, 2019. — 292 с. + 28 с. вкл.

Аничин Є.  Привіт із Полтави [Фото]: ілюстрований каталог поштових карток з видами міста та околиць. Частина1, 2 / Є. М. Аничин. -Полтава: TOB «АСМІ», 2019. – 180 с., іл

Безпечні сайти для завантаження підручників
загальноосвітнього циклу

– https://imzo.gov.ua/ Сайт ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” – чудове місце, де є практично всі сучасні підручники в електронному вигляді і з прямими посиланнями на їх завантаження.

– http://pidruchnyk.com.ua/ Дуже зручний сайт як для перегляду в режимі онлайн, так і для завантаження підручників (прямі посилання під вікном онлайн-перегляду).

– http://portfel.info/ Для завантаження електронної копії підручника необхідно на його сторінці клікнути “СКАЧАТИ”.

– http://www.geneza.ua/ Сайт видавництва “Генеза” розміщує якісні копії шкільних підручників в вільному доступі. Для завантаження необхідно клікнути по зображенню потрібного підручника і вибрати “Сохранить ссылку как..” або подібний пункт меню.

раженню потрібного підручника і вибрати “Сохранить ссылку как..” або подібний пункт меню.

Електронні версії підручників для учнів 10-х класів

https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/10-klas/

Електронні версії підручників для учнів 11-х класів

https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/11-klas/