Державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги»

 

Проєкт учнівських творчих робіт “Українська ідентичність: від калини за вікном до родини за столом”

https://youtu.be/cw_HAOzjpUY

                   Проект «Ім’я землі моєї –  Україна»

      Керівники проекту:

  • В. Крицька, викладач фізичної культури;
  • Л. Юхно, бібліотекар

Актуальність проекту: Провідною ідеєю проекту є формування в учнівської молоді рис патріотизму, сучасної національної ідентичності, національної гідності.

 Мета проекту:

  • поглибити знання вихованців з історії української державності й громадянства, культури народу, його традицій;
  • формувати високий рівень національної, правової свідомості і самосвідомості, громадянської, соціальної відповідальності, готовності захищати свою Батьківщину   і працювати в ім’я розквіту України, усвідомлення необхідності досконалого знання державної мови;
  • забезпечення єдності навчання, виховання, фізичного розвитку і психологічної підготовки учнів до захисту Батьківщини.

       З метою висвітлення героїчних вчинків, поширення інформації про військовослужбовців та учасників добровольчих батальйонів, які сьогодні захищають Україну, вшановуючи пам’ять тих, хто загинув у бойових діях на Сході України в закладі були проведені різні заходи в рамках проекту.

     Любов до Батьківщини є виявом гордості за свою рідну землю, за її матеріальні й духовні надбання. Це готовність захищати інтереси насамперед країни, а не власні. Сьогодні ми у небезпеці, але у нас є мета – побудувати суспільство, протилежне російському. Війна показала більшості з нас, наскільки ми любимо свою землю. Вона згуртувала наш народ. З руїн відродилася Українська Армія, яка виявила величезну кількість патріотів нашої Батьківщини і показала світові силу духу українського солдата, який може зупинити армію агресора – саме про це ми і говорилили з учасниками проекту.

Година державності:

 “Все будеУкраїна”

посилання

Підготувала Л.Юхно