Бібліотека ДПТНЗ «Полтавське вище професійне училище ім. А. О. Чепіги» - запрошує шанувальників книги в свій інформаційний простір. Бібліотека та світ книги відкриті для вас!

Я мову рідну збережу й вінок їй виплету на славу.

Сьогодні, 9 листопада ми  відзначаємо День української писемності та мови.     
Під час війни як ніколи стало зрозуміло: мова — також наша зброя. Українська – це мова свободи й волі, а також могутня зброя українського народу в боротьбі за незалежність і перемогу. «Сьогодні ми маємо чудову нагоду освідчитись у любові до рідної української мови і вкотре належно вшанувати її. Бо українська – це мова свободи й волі, могутня зброя українського народу в боротьбі за нашу незалежність і Перемогу”, – наголосив Зеленський. Саме про це і говорила бібліотекар Л. Юхно з учнями групи №112 під час  бібліотечного анонсу: « День української писемності та мови: вшануймо мову» та огляду книг з   книжкової тематичної  виставки. 
У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи
Саме під таким гаслом та з непохитною вірою у перемогу України і усвідомленням руйнівних наслідків війни бібліотекарем навчального закладу Л. Юхно  була проведена низка заходів військово – патріотичної тематики під час  обласної  декади бібліотеки, зокрема: бібліотечний анонс: «Цінність. Гідність. Свобода», алея Слави: «І тим, хто нині з автоматом береже і захищає  рідну неньку – Україну й велику всю родину присвячується», година державності: «Все буде Україна!», урок мужності та патріотизму:  «Ім’я землі моєї Україна» та інші.  У заходах мали змогу взяти участь різні учнівські групи, зокрема, 113, 114, 105,212,214 та всі бажаючі користувачі бібліотеки. 

 

Віртуальна екскурсія: « Музей української поетеси Лесі Українки

у с. Колодяжному»

Цей захід ля учнів  групи 214 провела 23 лютого завідувачка бібліотекою Л. Юхно.

Читати далі