Здобувачі освіти ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги” брали участь в обласному конкурсі “Здорове життя – успіх буття”, який організовувася та проведився Комунальним закладом Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”.
Мета заходу – залучення здобувачів освіти до поглибленого вивчення та формування науково-дослідницького світогляду, популяризація здорового способу життя.
Здобувачі освіти ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги”, під керівництвом наукового керівника Вакуленко Наталії, здобули:
1 місце – Котьман Едуард ( 312 група)
2 місце – Колеснікова Діана ( 312 група)
2 місце – Орихівська Ярослава ( 312 група).
Роботи переможців були відзначені членами журі за їх неординарний підхід та актуальність ідей.
Вітаємо переможців та їх керівника
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702286743701-1024x1024.jpg)