У рамках стратегії реформи шкільного харчування першої леді Олени Зеленської, за підтримки Швейцарії (через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) і Посольства Швейцарії в Україні), спільно з громадськими організаціями «Культ Фуд», «Національна асоціація громадського харчування» та МОН відбулося навчання по приготуванню страв з оновленого шкільного меню.
Майстри виробничого навчання ДПТНЗ «Полтавське вище професійне училище імені А.О.Чепіги»: Оксана Нескоромна, Ніна Бондарук, Наталія Гвіздзжинська та Людмила Спорник, на базі Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука, вчилися готувати страви із застосуванням як традиційного, так і сучасного технологічного обладнання. Далі кожен із них може навчати інших працівників у сфері харчування дітей (вони стануть так званими агентами змін).
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG-f049152567c248ec682b45f3f9978bba-V-1024x768.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG-996b399e2290df0f7d22f93bfaebd840-V-768x1024.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG-f3b38c3ac72d37737eb775d4670a62b3-V-1024x768.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG-0cbabfd8ec24bef976e390223de781de-V.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG-adb57648ec4513eef4971db05658c22e-V.jpg)