За ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 14 червня 2023р. учасники освітнього процесу, які мешкають у гуртожитку ДПТНЗ “Полтавське ВПУ ім. А.О.Чепіги” долучилися до участі у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході “Рух – це здорово!” Із задоволенням змагалися здобувачі освіти з різних видів фізичних вправ. На спортивне дійство був запрошений випускник училища Максим Крячун. Перемогла дружба!
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-15_11-43-02-277-1024x646.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-15_11-43-17-704-1024x767.jpg)