18.05.2023 року відбувся відкритий турнір з настільного тенісу на Кубок директора ВСП «Полтавський фаховий коледж Національного університету харчових технологій».
Участь у турнірі брали представники шкіл, коледжів та професійно-технічних навчальних закладів.
Команда ДПТНЗ «Полтавське ВПУ ім. А.О. Чепіги» у складі: Бутенко Владислави, Курилка Володимира (214 група) та Сердюка Івана (213 група), виборола І командне місце.
Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230519_125246_014-1024x986.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230519_125245_593-1024x1024.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230519_125245_296-1024x1024.jpg)