19 квітня Юрій Самойлік, представник Міжнародної гуманітарної організації Handicap International, фахівець з управління проєктами та програмами у сфері нематеріального виробництва (захист цивільного населення в умовах збройних конфліктів) провів виховну годину для здобувачів освіти навчальних груп N112, 113 та 213.
Під час заходу спеціалістом були окреслені основні ризики, пов’язані із вибухонебезпечними предметами.
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG-19216ca53b373fdb00736890034694d9-V-576x1024.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG-9a2b52fbe3fdcaaeb88e3f85dbfecd8b-V-576x1024.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG-e8813e40fd38f3f0a9a8d2ff487890ae-V-1024x576.jpg)