2 березня відкритий урок виробничого навчання для здобувачів освіти, які навчаються за спеціальністю “Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків”, провів майстер нашого навчального закладу Ігор Фесенко.
Тема уроку: “Техніка безпеки при роботі з електроприладами”. Окрім презентації, майстер наглядно продемонстрував здобувачам освіти правила безпечного користування будівельним обладнанням.
Здобувачі освіти виконували вправи, під керівництвом майстра виробничого навчання, засвоювали прийоми безпечної роботи в майстерні з різними будівельними електроприладами.
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG-ce0fdbba036927b6912ac698e1973e19-V-1024x768.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG-80f65e5f7b2ea330d31b76898bb29f54-V-1024x768.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG-f595cdc9c8b66a4b910a75aea5d62cc1-V-1024x768.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG-b5411f8aa866ef4563caafa96c8d6e66-V-1024x768.jpg)