20 лютого 2023 року у рамках тижня суспільних дисциплін викладачем Наталією Гонтарюк,
для навчальної групи 111, була проведена інтелектуальна гра «Дві зірки».
Метою даного заходу було закріпити і поглибити знання здобувачів освіти із зарубіжної літератури; перевірити рівень розуміння ними літературних творів та зацікавити їх літературними творами ХІХ століття.
Окрім того, під час інтелектуальної гри, здобувачі освіти мали змогу навчитися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також засвоїти навички конкурентоспроможності та впевненості у власних силах та знаннях.
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-213e9ce45949422d9fa80552e0233d25-V-769x1024.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-c513a310602359b1705b3063305dd8d2-V-769x1024.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-ccf13466ee63f405b4391d54dba9d273-V-769x1024.jpg)