20 лютого викладачем історії Мариною Улізько, у навчальній групі 118 була проведена бесіда на тему: «Вони закрили нас крилами» (до Дня пам’яті героїв Небесної Сотні).
У ході бесіди здобувачі освіти в скорботі й з великою вдячністю згадали світлу пам’ять Героїв Небесної сотні та подякували їм за те, що не пошкодували життя заради нас з вами!
Свідомість українців постійно змінюється. Майдан та Революція Гідності потрясли не лише Україну, а й увесь світ.
Майдан став центром революції, місцем правди і свободи, площею добра, тепла, дружби, любові, братерства й гідності.
Наші серця стали частиною могутнього серця, а голоси – нотами потужного гімну волі.
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-f7a7e82f90330330cec683785bc429c7-V-1024x580.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-df839d8de07faf5065202d0dbed3e7e6-V-1024x559.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG-fef9a66df5be021d5eb586d066d16303-V-844x1024.jpg)