Відповідно до плану роботи ДПТНЗ «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги» 10 січня 2023 року пройшли педагогічні читання на тему: «Я роблю це так!» (Ефективні форми, методи, засоби організації змішаного навчання в умовах війни), як черговий етап обміну досвідом та підвищення професійної і методичної майстерності педагогів.
У заході взяли участь 11 педагогічних працівників, виступи яких викликали зацікавленість та обговорення серед педагогічного колективу.
Підсумки педагогічних читань підвела заступник директора з навчально-виробничої роботи Валентина Климко, яка відзначила високий методичний та науковий рівень виступів. Усі презентації містили цікавий, змістовний матеріал щодо використання різних форм і методів змішаного навчання, підвищення методичної майстерності да надання психологічної допомоги в умова війни.
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/01/FB_IMG_1673366995399-1024x667.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/01/FB_IMG_1673367003388.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/01/FB_IMG_1673367008369.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/01/FB_IMG_1673367005821-1024x768.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/01/FB_IMG_1673366998317.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2023/01/FB_IMG_1673367000936-1024x836.jpg)