19 грудня 2022 р. відбувся Всеукраїнський вебінар на тему: «Сучасні технології навчання у професійній освіті: практичні кейси», який організував Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.
Досвідом розробки та впровадження кейс-технологій в освітній процес при підготовці кваліфікованих робітників з професії 7412 Кондитер “Його величність – Biscuit”, від імені групи його розробників, поділилася майстер виробничого навчання Оксана Нескоромна.
Над проєктом творчо і злагоджено працювали майстри виробничого навчання: Оксана Нескоромна, Марина Полов’ян, Людмила Спорник, викладачі: Галина Фіщук, Ірина Степанова, Лариса Герасименко.
Дана розробка буде корисною як для здобувачів освіти так і для майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки з професії 7412 “Кондитер”.
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-6330fa07813b8ea525d6f51f6ab11bf9-V-1024x768.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-10a8473fc7ede3c96dca06d1c4084cbc-V.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-3fadb829fb2173cdcce51522cded2c6e-V.jpg)