Вивчаємо Англійську – Пізнаємо Світ!
Під таким девізом 30 листопада 2022 року пройшов ІІІ Всеукраїнський конкурс з англійської мови «GREENWICH PRO-2022» зі здобувачами освіти ДПТНЗ «Полтавське вище професійне училище ім.А.О.Чепіги».
До конкурсу, який проходив в режимі онлайн долучилися 10 здобувачів освіти І-го курсу разом із викладачем Наталією Гонтарюк.
За результатами конкурсу усі учасники отримають сертифікати в електронному форматі й авторські електронні розробки навчальних і розважальних матеріалів.
«GREENWICH PRO-2022» – це конкурс, який проводиться для здобувачів освіти ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та має на меті пошук талановитих учнів, розвиток і поглиблене вивчення англійської мови та культури англомовних країн, активізацію позанавчальної роботи здобувачів освіти з англійської мови.
Бажаємо учасникам успіхів, наснаги та натхнення!
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-8a8350ff9101b5bc5d7ef5d72283d7a6-V-769x1024.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-435704bc171076dd67e72265a981e4b6-V-1024x769.jpg)