На виконання наказу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області “Про організацію вивчення стану викладання предметів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області” викладач-методист Світлана Вітковська провела відкритий урок з української мови.
На уроці, який проводився в режимі онлайн із використанням платформи Google Meet, були присутні Ірина Долина, директорка НМЦ ПТО у Полтавській області, Лідія Левада, методистка НМЦ ПТО у Полтавській області та Світлана Копелець, заступниця директора з навчальної роботи ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги”.
Урок, проведений Світланою Вітковською, був продуманий і структурований, включав використання регіонального компоненту та зв’язок з професією. Викладачка вміло поєднала методичні прийоми традиційної педагогіки та інноваційних методів навчання. Стиль спілкування на уроці був організований в системах “учитель-учень” та “учень-учень”.
Під час уроку реалізовувався компетентнісний підхід. Увага учнів була сконцентрована на засвоєнні нового навчального матеріалу.
Безцінним скарбом для нас є мова.
Вона формує націю, громадянську свідомість та об’єднує серця.
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-7e38917256b045c1db81f0f95f1b2342-V-1024x553.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-8c5d56f817a23f319282d4d4e704467f-V.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/12/IMG-2f622f9a56a5e969b3677e720e4300e1-V.jpg)