14 вересня у навчальному закладі був проведений урок безпеки. Головні інспектори ВЗНС ПРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області: Павловський Микола та Лавріненко Ігор розглянули основні безпекові правила поводження здобувачів освіти в умовах викликів військового часу.
Інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській області старший лейтенант Возниця Руслан наголосив на необхідності виконання здобувачами освіти Законодавства України.
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220915_094320-942x1024.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220915_094408-1024x471.jpg)