Над такими запитаннями працювали учні групи 116, які навчаються за професією: «Кухар, майстер ресторанного обслуговування», разом з викладачем Вікторією Василевською, яка 27.01.2022 р. провела відкритий урок на тему: «Вітаміни, їх роль в обміні речовин та енергії».
Під час уроку викладач використовувала різноманітні методичні прийоми: розв’язування проблемних завдань, проблемно-пошуковий метод, фронтальна, групова, індивідуальна робота, випереджувальні завдання і повідомлення учнів, а також складання та пояснення за опорними схемами, біологічна фізкультхвилинка.
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG-7a1d6d6819c79690a03c2e58444f2005-V.jpg)
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/02/IMG-5026da966821dde7a9beaa654543670d-V.jpg)