9 листопада 2021 педагогічні працівники та здобувачі освіти ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги” долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2021.
![](https://vpu21.org/wp-content/uploads/2022/06/09.11.2021uu.jpg)
9 листопада 2021 педагогічні працівники та здобувачі освіти ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги” долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2021.