Державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги»

Професійно-теоретична підготовказ професій «Кухар», «Кондитер», «Пекар»  проводиться в кабінеті  “Технологія приготування їжі, борошняних кондитерських та хлібобулочних виробів».

Особлива роль відводиться технічному оснащенню кабінету . Ефективність процесу навчання підвищує використання комп’ютера. Робота з різними навчальними програмами дозволяє не тільки тренувати пам’ять, але і значно підвищувати рівень володіння професійними знаннями.

Робоче місце викладача оснащене столом з місцем для апаратури і комп’ютера. Все це дозволяє готувати матеріал до уроку для демонстрації на екрані або моніторі ,для роздруківки роздаткового матеріалу, запрошувати до комп’ютера учнів  під час уроку і давати їм індивідуальне завдання, надавати учням можливість провести свій мультимедіа виступ, виводити потрібну інформацію на екран . Використовуються  мультимедійні технології, методи і прийоми для підвищення рівня знань, прискорення і поліпшення подачі матеріалу, активізації навчання .    Оснащення кабінету  відповідає вимогам навчальних планів та програм для підготовки відповідних фахівців.